Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem
 • Adres:
  ul. Ściegiennego 25, Szczecin

 • Termin realizacji:
  08/2009 - 02/2011

 • Inwestor:
  P.B. CALBUD Sp. z o.o.

 • Projektant:
  W+Architekci

 • Liczba lokali:
  140 mieszkań, 2 lokale usługowe

 • Dowiedz się więcej...

Zespół mieszkalno-usługowy przy ul. Ściegiennego 25 składa się ze 140 mieszkań o zróżnicowanej wielkości - od 29 m2 do 93 m2 - zaprojektowanych w sześciokondygnacyjnym, dwuklatkowym budynku. Ciekawą ofertę dopełniają 82 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 2 lokale usługowe zlokalizowane na parterze - w tym dyskont spożywczy sieci Netto. 

Zdecydowana większość mieszkań wychodzących na stronę południową i wschodnią posiada balkony. Każda klatka schodowa ma dostęp do nowoczesnych, cichobieżnych wind, obsługujących wszystkie kondygnacje nadziemne. Dodatkowo jedna z wind obsługuje garaż podziemny.

Budynek został wzniesiony w technologii tradycyjnej - fundamenty, część ścian nośnych, stropy oraz klatki schodowe wykonane z żelbetu, pozostałe ściany nośne oraz ściany działowe wymurowane z bloczków silikatowych. W ramach standardu deweloperskiego ściany i sufity lokali zostały wykończone tynkiem gipsowym. Mieszkania wyposażono w okna i drzwi balkonowe PCV oraz antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Parapety wewnętrzne wykonano z płyty wiórowej laminowanej, a zewnętrzne z blachy powlekanej. Na posadzkach pomieszczeń położono warstwę wyrównawczą, a posadzki balkonów i tarasów wyłożono płytkami mrozoodpornymi.