Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem
 • Adres:
  ul. Wiśniowy Sad 30, 32, 34, 36, Szczecin

 • Termin realizacji:
  06/2011 - 03/2013

 • Inwestor:
  P.B. CALBUD Sp. z o.o.

 • Projektant:
  W+Architekci

 • Liczba lokali:
  38 mieszkań

 • Dowiedz się więcej...

Wiśniowy Sad to luksusowa enklawa trzech 3-piętrowych domów o prostych i przyjaznych proporcjach. Przywołując różne aspekty tradycji holenderskiej, zarówno w swej zabudowie jak i lokalizacji, tworzy harmonijną przestrzeń. To miejsce zostało wybrane z myślą o najbardziej wymagających Klientach, dla których sąsiedztwo pięknego Parku im. Fryderyka Chopina, dostęp do spacerowych i rekreacyjnych terenów Lasu Arkońskiego, cisza i niepowtarzalny lokalny klimat, są gwarantem, że kupując apartament na Wiśniowym Sadzie wybrali najlepszą ofertę w Szczecinie.

W inwestycji Wiśniowy Sad zaprojektowano łącznie 38 komfortowych apartamentów zróżnicowanych pod względem wielkości i liczby pokoi. Wśród nich znalazły się funkcjonalne dwupokojowe apartamenty z dwoma poziomami, trzypokojowe, posiadające słoneczne loggie, a także apartamenty czteropokojowe z przestronnymi tarasami, które stanowią idealne miejsce na popołudniową kawę lub relaks przy ulubionej lekturze.

Komfortowe pomieszczenia wypełnione światłem tworzą ciepłe, klimatyczne, a zarazem nowoczesne wnętrza. Dla apartamentów znajdujących się na parterze przypisano indywidualne ogródki, zapewniające idealne warunki do wypoczynku. Projekty wszystkich apartamentów łączą w sobie estetykę i funkcjonalność, pozostawiając jednocześnie szerokie możliwości indywidualnej aranżacji wnętrz. Duża liczba okien zwiększa optycznie przestrzeń wszystkich lokali oraz zapewnia doskonałe doświetlenie pomieszczeń i niepowtarzalny widok na rozległe tereny zielone. Nowoczesne, cichobieżne windy znajdujące się w każdej klatce schodowej, zapewniają komunikację na każdym poziomie budynku, w tym również z garażem podziemnym, w którym znajduje się 55 miejsc postojowych.

Wiśniowy Sad to luksusowe osiedle z zamkniętym wewnętrznym dziedzińcem dostępnym wyłącznie dla mieszkańców. Niska, kameralna zabudowa, otoczona zielenią, zapewnia  poczucie intymności i spokoju. Zielone i ciche sąsiedztwo gwarantujące wypoczynek w scenerii przyrody, prestiżowy adres a jednocześnie bliskość do centrum miasta stanowią o wyjątkowości inwestycji. Przyroda wręcz wnika do wnętrz mieszkań.