Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem


Przedsiębiorstwo Budowlane „CALBUD” Sp. z o.o. istnieje od 1991 roku, a od wielu lat należy do grona największych i najbardziej uznanych firm budowlanych w Szczecinie oraz na Pomorzu Zachodnim. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja firmy skłoniły jej udziałowców do poszerzenia zakresu świadczonych usług o działalność deweloperską. Powołano w tym celu firmę CALBUD-DEVELOPER - Gackowski, Osina, Węgrzyniak Sp. J., która w latach 2006-2008 wybudowała "Osiedle Magnolia Park" - jeden z największych i najczęściej nagradzanych kompleksów mieszkalno-usługowych w Szczecinie, uznany w 2014 roku za "Obiekt 25-lecia" w konkursie Stowarzyszenia Architektów Polskich i Prezydenta Miasta Szczecin.

Po udanym debiucie deweloperskim przyszła pora na kolejne przedsięwzięcia - w kolejnych latach zrealizowaliśmy w Szczecinie kilka cenionych przez klientów budynków mieszkalnych oraz mieszkalno-usługowych tj. "Ściegiennego" przy ul. Ściegiennego 25, "Tarasy Manhattanu" przy ul. Kadłubka 42, "Dębowy Skwer" przy ul. Dembowskiego 9, "Kamienica Nova" przy ul. Langiewicza 28, "Wiśniowy Sad" przy ul. Wiśniowy Sad 30, 32, 34, 36, "Kamienica Vossa" przy ul. Swarożyca 15A i 15B, "Mariacka" przy ul. Mariackiej 6, czy "Zielona Przystań" przy ul. Polskich Marynarzy 52, 54, 56 i 58.

Obecnie działalność deweloperską realizujemy za pośrednictwem spółek celowych wchodzących w skład Grupy CALBUD, powołanych specjalnie dla potrzeb danej inwestycji. I tak firma PODGÓRNA CALBUD Sp. z o.o. Sp. K. zrealizowała prestiżową inwestycję mieszkalno-usługową pn. "Podgórna", która powstała przy ulicy o tej samej nazwie, na terenie Starego Miasta. Inna nasza firma - CALBUD-DEVELOPER - Gackowski, Osina, Węgrzyniak Sp. J. - była z kolei odpowiedzialna za budowę budynku mieszkalno-usługowego pn. "Kamienica Nova II", zrealizowanego przy Placu Dziecka i ul. Narutowicza 11 w Szczecinie. Inwestorem najnowszego przedsięwzięcia - budowy budynku mieszkalnego pn. "Pod Platanem" przy ul. Strzeleckiej w Szczecinie, jest z kolei STRZELECKA CALBUD Sp. z o.o. Sp. K.

Wieloletnie doświadczenie Grupy CALBUD w branży budowlanej oraz deweloperskiej, w połączeniu z wysokiej klasy specjalistami i fachowcami, są gwarantem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. „Stałość, wiarygodność i prawość w przyrzeczeniach i umowach” to hasło, które od lat stanowi wyznacznik naszej działalności. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia, które dotychczas otrzymaliśmy - dotyczące zarówno naszej firmy jak i zrealizowanych przez nas inwestycji.